אביזרים וחלפים לדלתות ומחסומים

הצירים נשחקו? נגרם נזק לדלת החשמלית? המחסום לא נפתח? הגיע הזמן להצטייד בחלקי חילוף! כל החלפים והאביזרים לדלתות ולמחסומים שלכם אצלנו בשערי חורי.

שערי חורי תעשיות בע"מ היא חברה המתמחה בייצור, שיווק ואספקת  שערים, מחסומים ודלתות, וכן חלפים ואביזרים ייעודיים לשערים, דלתות ומחסומים. עם שערי חורי תעשיות בע"מ תוכלו ליהנות ממגוון יתרונות:

  • שירות אמין ומקצועי
  • מגוון שערים, חלפים ואביזרים מטכנולוגיה מתקדמת
  • משווק מורשה של חברת Hormann הגרמנית
  • צוות מיומן ומנוסה מאז 1996

שחיקת חלקים מכאניים של דלתות ושערים, במיוחד כאלה שנעשה בהם שימוש רב בתעשייה או בבית, היא תופעה מוכרת, אשר דורשת תחזוקה שוטפת וגורמת להוצאה כספית לא קטנה לעסק שלכם.

חלפים ואביזרים לכל סוגי השערים

בחורי שערים תוכלו למצוא חלפים ואביזרים לכל סוגי הדלתות, השערים והמחסומים: דלתות נגללות, דלתות מתרוממות, דלתות שלמות, דלתות מהירות, מחסומי זרוע, דלתות חניה, שערים תעשייתיים ועוד..

יש לנו מלאי חלפים ואביזרים משלימים שמתאימים לכל מטרה, ביניהם שלט רחוק לשער, כרטיס מגנטי לכניסה ויציאה, לחצני שמירה, גלאי אופטי למחסום, מערכת שליטה על ידי מכשירים סלולריים וכדומה.

גלריית האביזרים והחלפים שלנו

חיסכון בהוצאות ועמידות לאורך זמן

לא כל השערים עשויים חומרים איכותיים העמידים בפני שחיקה ונזקי הסביבה כמו חום ולחות, לכן כאשר מדובר בשער או מחסום שעשוי מחומר לא איכותי דיו, יש צורך בתחלופה תדירה. אולם, לא תמיד יש צורך בהחלפת כל השער.

לעתים כל מה שצריך הוא החלפת חלק אחד, או הוספת רכיב אחד כמו גלאי אופטי למשל, כדי לשפר ולחדש את פעילות השער, ולחזור לשגרת עבודה רציפה. במיוחד בשביל זה, אנו מציעים לכם חלפים איכותיים ואביזרים מגוונים, המתאימים לשערים ולדלתות מסוגים שונים, והתוצאה תהיה שערים עמידים לאורך זמן, מבלי לקרוע לכם את הכיס.

לקבלת מידע נוסף / הצעת מחיר חייגו: 072-2657-764, או השאירו פרטיכם בטופס הבא: