top of page

בולרדים

בולרדים אוטומטים קבועים להגנה מוגברת
עבור מבנים המצריכים אבטחה גבוהה

בולרדים קבועים / מתרוממים מהקרקע או בולארדים בעלי טכנולוגייה אוטומטית, אשר עומדים בתקנים המחמירים ביותר. הבולרדים השונים פותחו באופן כזה שכוחם יהיה מקסימלי ולא יהיה ניתן לחציה, בעלי שלד פנימי הנפרש על משטח רחב ומתחבר ליציקה.
בנוסף, ישנה טכנולוגיה ייחודית המתחברת למנגנון הפנימי ומאפשרת סריקת רכבים תמאימים.
הבולרדים יכולים להיות מותקנים באזורים עירוניים, מסחריים, תעשייתיים אשר נחוצים לאבטחה גבוהה וכן גם מבנים ממשלתיים ומבני ביטחון. 

 F 275-3MJ-900 / 1200 SF בעל בסיס שטוח קבוע עומד בדרישות המחמירות ביותר.


למרות העומק הנמוך שלו, של רק 200 מ"מ. העמידות שלו עומדת בפני כוח מכה של 3 מיליון ג'ואל, הוא יכול להתמודד עם אנרגיית המכה של משאית במשקל של 12 טון הנוסעת במהירות של עד 80 קמ"ש.

 

בולארד המשמש במיוחד להגנה על מבנים חשובים במיוחד כמו שגרירויות, שדות תעופה ומשרדי ממשלה. יש לו קוטר של 275 מ"מ וזמין בגבהי מחסום של
900 ו-1200 מ"מ

זיהוי לוחית מספר עבור בולארדים
זיהוי לוחיות מספר של Hörmann עבור מחסומים ובולארדים מאפשר כניסה ויציאה מהירה לאזורים עם גישה מוגבלת. לוחית המספר היא אמצעי הזיהוי המוביל שזוהה על ידי מצלמה בתחנת הכניסה והיציאה. אם ניתן אישור, הבולארד יורד והמעבר מתפנה.

בולרד עם רכב.png
בולרד עולה במהירות.png

אבטחה מהירה למקרי חירום

גישה פתוחה לא חייבת לייצג סיכון אבטחה. הודות לפונקציית החירום של EFO (Emergency Fast Operation), הבולרדים המונמכים מורחבים במהירות רבה, בסביבות 1.5 שניות בלבד , ומציעים אבטחה מהירה במצבי חירום

מנגנון הידראולי חזק וידידותי לסביבה

לבולארדים עם מפעילים הידראוליים משולבים כל הרכיבים הפונקציונליים שלהם מובנים בצורה קומפקטית ביחידת הבולארד. המערכת ההידראולית המשולבת דורשת רק כמויות קטנות של שמן, ומהווה הרבה פחות סיכון לסביבה. שמן מתכלה זמין גם כאופציה להפחתת הסיכון הסביבתי לאפס. אבטחה ואבטחה גבוהה עם מפעיל אלקטרומכני משולב הם ידידותיים במיוחד לסביבה ותחזוקה נמוכה. מכיוון שהם אינם דורשים שמן הידראולי, הם גם עומדים בתקנות סביבתיות מחמירות.

יתרון נוסף של שתי הגרסאות: ניתן להתקין את יחידת הבקרה במרחק של עד 80 מטרים מבולרדים הידראוליים או 50 מטרים מבולרדים אלקטרומכניים באמצעות כבל חשמל/חיבור

מבנה פנימי בולרדים.png
גרסאות בולרד תואמות.png

גרסאות בולארד תואמות

הצילינדרים של כל הבולרדים בעלי מראה תואם, המאפשר שילוב מותאם אישית של בולרדים של קו אבטחה וקו אבטחה גבוה . המשמעות היא שניתן לשלב בולרדים קבועים, חצי אוטומטיים ואוטומטיים בצורה מושלמת על ידי בחירת לוחות תחתונים תואמים. התוצאה היא מראה כללי הרמוני.

עיצוב וסטיילינג
לאפשרויות עיצוב ייחודיות , אנו מציעים בולרדים קבועים ואוטומטיים בסוגי אבן ובצבעים רבים וכן כיסויי צילינדר בודדים.

עיצוב בולארדים.png

מתלבטים בדגמים השונים?
תרצו לקבל עוד מידע ושיחת ייעוץ חינם ?

Hörmann סמל לאיכות
חברת Hörmann מציעה את כל מרכיבי הבנייה החשובים לבנייה ומודרניזציה ממקור אחד. המוצרים מיוצרים במפעלים מתקדמים ובאמצעות הטכנולוגיות החדשניות ביותר. חשוב לדעת שכל חלקי המוצרים מיוצרים באותו מפעל, הגעה לגימורים מושלמים. 
חברת הורמן זכתה להכרה בינלאומית ונחשבת לאחת מהחברות הטובות ביותר בעולם.  בשערי חורי אנו דואגים להביא לכם את הפיתוחים החכמים והחדשים ביותר של חברה זו.

לוגו הורמן

בולארד קבוע על יסוד מטוחן F 275-3MJ-900 / 1200 SF

עמידות בפני אנרגיית המכה של 3 מיליון ג'ואל (שזה שקול למשאית במשקל של 12 טון הנוסעת במהירות של 80 קמ"ש) / נתונות מבחנים

אבטחה מרבית עם עומק התקנה נמוך של רק 200 מ"מ

אופציונלית: עומק התקנה של 300 מ"מ למשטרות הדרכה כמו אבן בטיחות

להגנה על מבנים חשובים במיוחד כמו שגרירויות, שדות תעופה, משרדי ממשלה ומבני משטרה וצבא

קוטר: 275 מ"מ

גבהי מחסום: 900 ו-1200 מ"מ

לקריאה מעמיקה בקטלוג
לחץ על האייקון

בולרד עולה.png
bottom of page