שערים חשמליים לחניות

שוב הגעתם הביתה וגיליתם שהחניה שלכם תפוסה? החניה הפרטית ליד העסק נתפסת לעיתים קרובות? יש לנו בדיוק את מה שאתם צריכים – שערים חשמליים לחניה, שמונעים ביעילות כניסה של מכוניות זרות.

המוצרים שלנו מעניקים לכם יתרונות רבים:

  • עמידה קפדנית בכל דרישות התקן
  • מוצרים וחלקים של טובי היצרנים בעולם
  • שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר
  • עמידות לשנים
  • שימוש קל ונוח, המותאם לדרישות הלקוח

שערים חשמליים לחניה ציבורית

שער לחניה ציבורית או לחניה של בניין משרדים גדול צריך להיות בעל מספר תכונות. בראש ובראשונה, עליו להיות מהיר כדי לא לעקב את התנועה. מעבר לזאת, כיום שער הבקרה של חניה בתשלום מסונכרן עם מערכת התשלום, כאשר קורא מיוחד מזהה את מספר הרכב ויודע לחשב האם בוצע תשלום כנדרש. במידה והתשלום סודר, השער ייפתח באופן אוטומטי, ללא צורך בהעברת כרטיס.

גם חניות גדולות השמורות לעובדי משרדים מתאפיינות בתנועת רכבים אינטנסיבית. כאן השער נשלט בידי השומר או בידי העובדים. על פי רוב, בחניות גדולות נמצא מחסום זרוע פשוט, שעולה ויורד במהירות רבה, אך עדיין, אפקטיבי מאוד במניעת כניסה של רכבים זרים.

שערים חשמליים לחניה בבתים פרטיים ומשותפים

בחניות אלו תנועת הרכבים הרבה פחות אינטנסיבית, אך לעיתים, המטרה היא ששער החניה ימנע לא רק כניסה של רכבים, אלא גם כניסה של הולכי רגל. כאן הרבה פעמים נמצא מחסומי הזזה, שהפתיחה והסגירה שלהם נשלטת באמצעות שלטים ייעודיים או באמצעות הטלפון הסלולרי. המוצרים הללו יהיו עשויים על פי רוב ממתכת, והפתיחה תתאפשר באמצעות מנוע מותאם ומסילה מיוחדת.

חברת שערי חורי מתמחה בייצור שערים חשמליים לחניה עבור כל סוגי הלקוחות, ומקפידה על ייצור מוצרי איכות ברמה הגבוהה ביותר.

לקבלת מידע נוסף / הצעת מחיר חייגו: 072-2657-764, או השאירו פרטיכם בטופס הבא: