קצת עלינו

LOGOחברת שערי חורי בע"מ מספקת שירותי תכנון, ייצור והרכבת שערים חשמליים למגזר הפרטי והציבורי, החברה מציעה מגוון גדול של שערים חשמליים לכל מטרה תוך מתן שירות אמין ומקצועי.

בשנים האחרונות הפכו השערים החשמליים למראה שכיח בנוף הישראלי בעוד שיותר בעלי בתים ומפעלים בוחרים בהם כפתרון לאבטחה ובקרה של רכושם. השערים החשמליים מגיעים במגוון רחב של תצורות הכולל דלתות מתרוממות, מתקפלות ונגללות, את התצורה המתאימה קובעים על פי דרישות הלקוח, ייעודה של הכניסה ומפתח הדלת הנתון. בחירה נכונה של תצורת השער תבטיח שתפיקו ממנו את המרב.

מגוון פתרונות

חברת "שערי חורי בע"מ" מציעה מגוון פתרונות לשערים ודלתות, אנו מתמחים ביצור שערים חשמליים לבית, שערים חשמליים לתעשייה ולמפעלים, מחסומי זרוע, מחסומים חשמליים, שערי הרמה, שערים נשלפים, מחסומים ביטחוניים, מחסומי דוקרנים, שערי מתכת, שערים נגררים, שערים קונזוליים, מחסומים קלי, דלתות אש ועוד, חברתנו משקיעה רבות בתחום האיכות מתוך רצון ולספק ללקוחותינו את המוצר הטוב והמתקדם ביותר בשוק, מערכת האיכות של המפעל מוסמכת לתקן ISO-9001 ומוצרי החברה הם בעלי תו תקן ישראלי 900.21.

אנו מספקים את שירותינו לתעשייה ולציבור הפרטי החל משנת 1996, בין לקוחותינו ניתן למצוא מועצות מקומיות, משרדי ממשלה, בתי מלון ומפעלים בכל רחבי הארץ.

הלקוחות שלנו

לקבלת מידע נוסף / הצעת מחיר חייגו: 072-2657-764, או השאירו פרטיכם בטופס הבא: