משווי גובה ואביזרים לפריקה וטעינה

יש לכם מפעל או מרכז לוגיסטי? זה הזמן ליעל את תהליכי העבודה ולהתקין משווי גובה ואביזרים משלימים לפריקה וטעינה!

חברת שערי חורי תעשיות בע"מ היא חברה יצרנית לשערים, דלתות, מחסומים ואביזרים משלימים לאנשים פרטיים, מוסדות ותעשיות. בין מוצריה תוכלו למצוא: שערים חשמליים, דלתות חשמליות, משווי גובה ואביזרים משלימים לשערים, דלתות נגללות, מחסומי זרוע, שערים נגררים על מסילה ועוד.  בנוסף, היא המשווקת הבלעדית בישראל של מותגי הדלתות Hormann ומגרמניה.

גלריית משווי גובה ואביזרים

עם חברת שערי חורי בע"מ תוכלו ליהנות ממגוון יתרונות:

• שירות מהיר וזמין
• פתרונות מגוונים ללקוחות מהמגזר הפרטי והתעשייתי
• צוות מקצועי ואמין מאז 1996
• מוצרים חדשניים בטכנולוגיה מתקדמת

מהם משווי גובה?

נוסף על מוצרי הדגל שלנו ביניהם שערים, מחסומים ודלתות חניה, אנו מספקים אביזרים שונים המתאימים לייעול תהליך פריקה, טעינה וסידור של סחורות. בין הציוד שאנו משווקים תוכלו למצוא: אטמי שער, אטמי שער מתנפחים, רמזורים, בולמים מפלסטיק ומשווי גובה לרציפים.

משווי גובה הם התקנים לרציפים, המיועדים למרכזים לוגיסטיים ומפעלים. משווי הגובה מאפשרים להעמיס ולפרוק ציוד וסחורות ממשאיות גבוהות ונמוכות. משווי גובה לרציפים, יוצרים מעין רמפה מוגבהת המאפשרת להעביר סחורות במשקלים שונים בקלות ובמהירות. המשאית פורקת באזור פריקה מיוחד ליד המחסן, מיד מורמת רמפה, ומוציאה לשונית מיוחדת הנשענת על סף המשאית, ועליה נוסע מפעיל עם מלגזה להעמסת הסחורה.

סרטון תדמית של משווה גובה ואביזרים לרמפה

שמירה על איכות הסביבה

אנו משווקים בלעדיים של חברת Hörmann, השומרת על איכות הסביבה בשימוש בקצף קשיח PU וכן בשכבת הצבע. בנוסף, מוצריהם מכילים מערכת ר-גנרטיבית המשמשת לניקוי האוורור, ומפחיתה את צריכת האנרגיה פי כמה בהשוואה למערכות הישנות.

Hörmann מציעה לכם את כל חלקי תחנת הפריקה אצל יצרן אחד. מוצרי Hörmann מותאמים באופן אופטימלי זה לזה, ולפיכך מאפשריםפריקה וטעינה מהירות בתחנת ההעמסה שלכם. בין האביזרים המשלימים שהם מציעים לתחום זה: גשרי העמסה, מזחי העמסה, אטמי שער, שערים לתעשייה, מערכות בקרה וכן אביזרי עגינה ובטיחות.

לקבלת מידע נוסף / הצעת מחיר חייגו: 072-2657-764, או השאירו פרטיכם בטופס הבא: