שער קונזולי להתקנה בכל מקום

כחברה אשר מנוסה מאד בהתקנה של שערים חשמליים מכל סוג, חברת שערי חורי, שמחה להציע לכם את אחד מסוגי השערים הנפוצים ביותר והשימושיים ביותר, מבין כלל השערים החשמליים – השער הקונזולי.

מה שמייחד שער קונזולי לעומת שערים אחרים, הוא שהוא איננו נגרר על האדמה. למעשה, השער נראה כאילו הוא "מרחף" באוויר. בפועל, כמובן שהוא מגיע ביחד עם מתקן מיוחד אשר מחזיק אותו, ובאמצעות ממנוע מיוחד, ניתן לשלוט עליו באופן חשמלי – עם שלט רחוק, או עם מערכת שנמצאת בסמוך אליו.

מתקינים רק שערים איכותיים

שערים חזקים וכבדים – בחברת שערי חורי, אנו מבטיחים להתקין עבורכם רק שער קונזולי שיהיה במשקל כבד במיוחד.

מדוע המשקל של השער הוא חשוב? פעמים רבות נוכל למצוא את השערים הללו בכניסה לאזורים רגישים במיוחד – למשל בכניסה ליישובים, בכניסה למפעלים, בכניסה לאזורי תעשיה, וכיו"ב. אלו אזורים שחשוב מאד לשים לב מי נכנס ומי יוצא מהם.

השערים הכבדים מאפשרים למנוע פריצה של כלי רכב, וכמובן להגביר את הביטחון שלכם, ואת יכולות הבקרה שלכם. כמובן שהכובד של השער תלוי בעוד גורמים חשובים מאד שיש בשטח – למשל גודל הפתח שיש לכסות ביחד עם השער, איכות המנוע שאנו מתקינים לכם, כמות הרכבים שעוברת בכל בוקר, וכמובן – הצורך בפתיחה מהירה יותר או פחות של השער.

מערכות שליטה מתקדמות – אנו גם מתחייבים להתקין עבורכם שער קונזולי ביחד עם מערכות שליטה ובקרה. מערכת הבקרה של השער הקונזולי היא קריטית, משום שרק באמצעותה אפשר לשלוט על השער בצורה תקינה. יש אפשרות כאמור להתקנה של מערכת שתהיה מחוברת ישירות לשער, אך יש גם אפשרות לשליטה מרחוק – באמצעות שלט רחוק, ואפילו באמצעות הטלפון הסלולרי.

הדבר מתאים אם כן, גם למצב שבו יש שמירה אנושית ליד השער – אבל גם למצב שבו רוצים לאפשר למשל, כניסה לאנשים מהיישוב מעבר לשער.

אנו יכולים להתקין כמובן, כמה מערכות שונות לבקרה ולשליטה על השער הקונזולי. הרעיון הוא שאנחנו יושבים ביחד אתכם, מבינים את הצרכים שלכם, וכך יכולים לתפור לכם את החבילה המושלמת.

מנועים איכותיים – בבואנו להתקין עבורכם שער קונזולי אנו שמים דגש חזק מאד על איכות המנוע של השער. למעשה, המפתח לתקינות של שערים קונזוליים נעוץ תמיד במנוע שלהם. אנו מתקינים רק מנועים של פירמות איכותיות ומוכרות, עם אחריות מלאה.

כמובן שאם יש בעיות במנועים של השערים – אנו יכולים לתקן אותם עבורכם, וזה המקום גם לציין שהחברה שלנו מספקת שירותי תיקון לשערים קונזוליים, גם אם לא התקנו אותם.

לקבלת מידע נוסף / הצעת מחיר חייגו: 072-2657-764, או השאירו פרטיכם בטופס הבא: